אודותינו

במוקדם או במאוחר, כל ההורים נאלצים לעמוד בפני השאלה: לאן למסור את הילד שלהם אחרי סיום חופשת הלידה? האם סבתא תוכל להשגיח? האם בייביסיטר? האם למסור את הילד לגן ילדים ממשלתי או לגן ילדים פרטי? ההחלטה מאוד קשה שדורשת מחשבה רבה מצד ההורים. אנשי מקצוע רבים ממליצים למסור את הילדים ל׳חינוך קולקטיבי׳, הם ממליצים למסור את הילדים למוסדות בהם אנשי מקצוע יטפלו וישגיחו על הילדים שלהם, כלומר- למסור לגני ילדים.

קשה מאוד לבחור גן ילדים מתאים שיענה על כל הדרישות הגבוהות של ההורים, גן ילדים שיבטיח לשלום הילד, גן ילדים שיוכל להציע חינוך מקצועי.

ברוכים הבאים לגן הילדים שלנו- ״אומקה״.

הצוות שלנו: ידידותי, מגובש, הכל כאן מתנהל תחת המוטו: “אנחנו משפחה אחת גדולה”.
כאן הילד שלכם יוכל להרגיש בטוח, להיות בסביבה בטוחה ותומכת, להרגיש לא אחרת מאשר- ״בבית״.
ממש כאן, הילד יגלה את התגליות הקטנות הראשונות שלו.

הדרך שבה אנחנו מאמינים היא הדרך בה אנחנו עובדים, דרך זו בנויה על קשר צמוד מול ההורים לאורך כל הדרך. אתכם יחד, ההורים, אנחנו נוכל לגלות כישרונות חבויים אצל הילד, להתגבר על מכשולים, להתגבר על פחדים, והכי חשוב, אנחנו נעשה את זה בצורה כיפית ודרך משחקים שיפתחו את ילדכם.

לאחר מכן, הילד יוכל להתחיל בחייו הקצת יותר בוגרים, כאשר בידיו הידע הנחוץ והמיומנות הבסיסית הנדרשת כדי להתחיל את צעדיו לעבר העולם הגדול.

גן הילדים שלנו הוא ייחודי בכך שבגן הילדים שלנו הילד יוכל לפתח את יכולת הדיבור שלו בקלות בשלוש שפות : רוסית, אנגלית ועברית. ההכנה המקצועית שלנו תפתור לכם את הבעיה שאנחנו בטוחים שעלתה לכם לא אחת ולא פעמיים לראש: איך ללמד את הילד עברית בצורה נכונה ותיקנית, ובאותו הזמן ללמוד שפות נוספות ?  כאן, אחרי זמן קצר תוכלו להרגיש ולראות את התוצאות על פני השטח.

 

אצלנו ישנם חוגים רבים: חוג ללימודי השפה האנגלית, חוג ריקודים, חוג מלאכת יד וחוג תאטרון בובות.

בנוסף, אנחנו מנסים להראות לילדים ולעזור להם ליצור הרגלי שמירה בסיסיים של סדר וניקיון, ושמירה על היגיינת הגוף. אנחנו מעבירים מסר ומסבירים למה זה חשוב לשמור על סדר וניקיון, למה זה חשוב לשמור על הגיינית הגוף.

 

הפסקות אוכל

חשוב מאוד עבור הילדים לאכול בריא ונכון. הילדים שלנו גדלים, הגוף שלהם מתפתח ולכן מאוד קריטי וחשוב שהילדים יאכלו נכון, יאכלו אוכל עשיר בכל טוב ובמזונות על. בהפסקות האוכל אנחנו מגישים לילדים אוכל איכותי, עשיר במזונות על, ומתאימים כל ארוחה, וארוחה כך שתכיל בתוכה את כל אבות המזון והמרכיבים הרצויים המומלצים לילד תוך הקפדה על גילו הנוכחי.

המטבח שלנו בגן ״אומקה״- תפריט הפסקות האוכל שלנו מתוכנן כך שיתאים באופן אינדיבידואלי לכל ילד וגילו. הארוחות שלנו מכילות בתוכן את כל המרכיבים הדרושים לילד על מנת שיוכל לאכול אוכל בריא ונכון בעבורו, כל הנחוץ להתפתחות הילד- ויטמינים, מינרלים, סידן, חלבון וברזל. כמו כן, בתפריט שלנו אנחנו מציעים מאכלים עונתיים משתנים ומתחלפים בהתאם לעונה.

 

במקום טבחים שמכינים את הארוחות עבור הילדים המקסימים שלנו. הטבחים מבשלים ומכינים את הארוחות לפני הגשת האוכל. האוכל תמיד מוגש טרי, חם- ״הישר מהתנור״. אנחנו מקפידים על מוצרים טריים ואיכותיים בלבד.

 

בגן הילדים מתחלקים לפי קבוצות גילאים. הגילאים נעים בין 3 חודשים לבין 5 שנים. אתם תוכלו למסור את הילדים לגן שלנו, ולהיות רגועים- הם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר, ובזמן הזה תוכלו להתפנות לעבודות ועיסוקים חשובים שמהווים חלק מהותי מהחיים שלכם בנוסף להיותכם ״הורים״. הילדים שלכם בטוחים ונמצאים תחת השגחה מסביב לשעון.
בסמוך לגן ישנה חניה פרטית- זאת כדי לספק לכם את הנוחות והאפשרות למצוא תמיד חנייה בקרבת הגן.

אנחנו דואגים שמחירי הגן לא יהוו בעיה עבור ההורים- אנחנו רוצים שמחירי הגן יהיו נגישים לכל כיס.
״אומקה״ זהו הגן הראשון בישראל שמקבל סובסידיות ממשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה של ישראל (לפרטים נוספים לחצו על הלשונית-> ״סבסודים והנחות״). כמו כן, אנחנו מספקים סיוע, הטבות והנחות נוספות.

חצר המשחקים שלנו

בסמוך לפעוטון, תמצאו מגרש מוצל, ירוק ובטוח, מותאם לפעוטות. עבור הילדים הגדולים יותר יש מגרש נוסף שמותאם עבורם, עם מתקנים ומשחקים. הילדים יוצאים לשחק בחצר לפחות פעמיים ביום (בכפוף למזג אוויר מתאים).

עברית